EuroChoice – Перший якісний онлайн Секонд-Хенд в Україні створений у 2021 році.

Наша головна Мета:

Продаж якісних товарів, привезених з Європи, нашим клієнтам за доступними цінами.

Кожен товар мае сертифікат хімічної обробки так, що можете не хвилюватися за стан свого здоров’я, з нашого боку, ми гарантуємо повну безпеку, щодо цього.

У нашому інтернет магазині Ми продаємо не звичайний дешевий секонд хенд та сток, а переважно класу «ЛЮКС», якісний одяг відомих світових брендів, таких як: H&M, C&A, ALBA MODA, Apart, Blend, Cherokee, Marks Spencer, Next, Mexx, Esprit, Bench, Nike, Disney, Zara, Benetton та інш. за низькою ціною.
Весь представлений у нас недорогий одяг, або новий, або з мінімальним ступенем зносу. Ми принципово не продаємо одяг низької категорії (явно заношений, запраний і немодний).

Хотілося б відзначити, що якість одягу з Європи не йде в жодне порівняння з тим, що продається на дешевих ринках та в недорогих магазинах. І хоча деякі речі виготовлені в тому ж Китаї, вони пошиті для розвинених країн – і цим все сказано!
Купуючи одяг у нашому онлайн інтернет магазині «EuroChoice», ви заощаджуєте не лише свій час але й гроші. Ціна нашого часу не визначає якість товару.
Так що, якщо Ви поставили собі за мету одягнутися гарно, оригінально, стильно і недорого, Ви з легкістю це зробите в нашому онлайн інтернет-магазині секонд хенд. Можете бути впевненні: ймовірність того, що ще у когось буде така сама річ, як у вас, мінімальна!